Apoptygma Berzerk - Rocket Science!

Joda, høres ut som om han går i riktig retning (dvs. tilbake til røttene sine) dette.

Men musikken er ikke det eneste som er retro; sjekk konspirasjonslenkene i top friends på MySpace. Særlig Conspiracy Clothes. Wow, jeg trodde den greia med å hisse seg opp over fluor i drikkevannet gikk av moten med kommunistparanoiaen, jeg.

Vi er fra Fredrikstad!!! Gløm ente de! Vi har ente hatt fluor i drekkevannet i så mange år vi sø. Så for oss er´eganske spennanes, kan du si lissom.

Å me spenningæ, kommer lissom konnspirrasjonsteoriæne hele tiæ lissom.

Så spar´æ for døm dær ovænte å ner holdningæne dinne.

Faen æv!

Dinn rakkær.

Etter å ha hørt endel på den så syntes jeg faktisk den er veldig bra.. gitarene sitter mye bedre her enn på f.eks den forrige skiva, og det er fengende fine låter med til tider bra trøkk... tommel opp fra meg :)

Det de kunne spart seg for er det ettminutts snuttene de ALLTID må ha med.. outro/intro/bla bla bla... forfedelig irriterende og særdeles utbredt innen synth(!!)banda.. Skulle likt å høre argumentene for å ha de med, men for meg virker de helt meningsløse..

Idag (Fredag) kom den nye Apoptygma Berzerk skiva ut, bedre har det ikke vært. Her snakker vi retro synth, Korg Ms-20, ARP, Juno 60, Vocoder, krydret med en vegg av gammal Marshall røramp. Og ikke minst er vokal prestasjonen og produksjon bedre enn noensinne.

Løp og kjøp!

http://www.myspace.com/apoptygmaberzerk
http://www.apoptygmaberzerk.de