sitd til oslo onsdag 3 okt

Dette må taes med en klype salt, men...

I løpet av mine år som arrangør og bartender har jeg merket meg følgende om interesse-målinger og lovnader om hvor mange som dukker opp på ett arrangement:

Den pessimistiske tankegang:
Av antallet som melder sin interesse/blir lovet vil dukke opp kommer kun 10%. (da blir du ihvertfall ikke skuffet, og kommer det fler er jo det kun en positiv overraskelse)

Den gjennomsnittlige tankegang:
De fleste av mine venner vil dukke opp, og noen av dem vil ha med seg venner. i tillegg til dropinn så kommer ett sted mellom 50 og 80% av antallet som melder sin interesse/blir lovet vil dukke opp

Den optimistiske tankegang:
Alle som melder sin interesse / antallet som blir fortalt kommer vil komme! Helt klart. Har de sagt en ting må vi stole på det. I tillegg kommer dropin, folk som ikke har sagt noen ting samtde som plutselig kan likevel. I alt kommer flere enn beregnet.

Jeg har prøvd meg på alle tre. Oooog.. fortsatt så vet jeg ikke helt hvilken som stemmer. Den første skuffer minst da, men skal jeg følge den blir det jævlig hardt å arrangere nonting. Så jeg ender som regel opp med å arrangere , for så å krysse fingra så hardt at de nesten knekker:D

---
Ian aims to please, Or possibly to maim...
He may even let you choose ;)

men jeg kommer jo nesten alltid. Men det vet du jo, sa det på tlf i stad. Intert, dette. Men melder min interesse her sånn, bare for å ha gjort det.

Happiest Girl I ever knew, why do you smile the smile you do...?

Kan jo prøve å få Grendel hit også etterhvert.Det er mye bookinger nå,så det blir nok ikke før til neste år.Har også et par andre band i tankene så 2008 blir nok bra.

Er så deilig å se at det rører seg på denne fronten, og at det er et sted som er veldig aktive på å booke inn band. Selv om jeg ikke alltid har muligheter til å benytte meg av tilbudet.

Skal komme meg på SITD ja. :)

Red: Og så klarte du det i år allikevel. Kudos. :)

---------------------------------------------
* I have counted to infinity. Twice *

Det er to jævlig fete bookinger! Dit skal jeg, på begge.

Krysser fingrene får at de ikke frontkolliderer med Das Boot i Sverige.

---------------------------------------------
* I have counted to infinity. Twice *

Tja, vil jo si at jeg har lyst til å se Sitd. Men jeg kommer meg jo så lite ut for tiden at det må nesten være "må se" konserter. A23 var vel i grenselandet mellom må se og lyst til å se og den kom jeg jo meg ikke på. Så er vel små sjangser for at jeg kommer på Sitd

Hasj fører til batikk

Prøver å få det tyske synthbandet SITD til Oslo onsdag 3 okt.
Men vil vite om dette er interessant for synthfolket i oslo og omegn.
MÅ ha like mye folk som på Assemblage 23 og prisen blir litt dyrere 180 kr.
Hva tror folket?
Kom med tilbakemelding