WGT var..

Trodde ikke synthere/gothere benyttet seg av solarium jeg! Det der er jo en berømte "sommerfulgtegninga" man får på rompa når man bruker solarium.

---------------------------------------------
* I have counted to infinity. Twice *

Har sett det før. Men du kan ha rett i at dette er et skyggefenomen pga. nettingen altså.

Men typiske "bleke" punkter etter solarium er, merkelig nok, på rompa og et stykke ned på skulderbladene. Med andre ord kan det virke som om de punktene som berører glassplata hardest er uttsatt for dette fenomenet. :)

---------------------------------------------
* I have counted to infinity. Twice *

Merkelig.
Kan tenke meg at blodet ikke helt kommer til på områdene som ligger hardest på solariumssengen, og at all varmen får blodkarene alle andre steder enn dette til å utvide seg, men det går jo over med en gang kroppen er temperert. For huden der blir jo like stekt som resten av kroppen?
Kan jo hende hun prøvde å likne på et lik som har ligget for lenge på ryggen, de får jo også hvite flekker der du sier solariumet gir flekker pga blod som har blitt presset unna og samler seg i områdene rundt.
--------

bøttehank?

Men WGT var nesten mer halvnakne damer enn musikk. Jeg er roverbevist om at 75% av de som drar på WGT ikke drar dit pga musikken. Men kan godt gi et referat fra de musikalske opplevelsene også(jeg var der bare lørdag og søndag):

Det er digg med festival i en by, men ulempen på WGT er at alle scenene ligger så spredt, så da skal det litt mer til å bare dumpe innom konserter. Dessuten var været så fint, så vi satt i overkant lenge på en uterestaurant. Dermed hørte(hørte, ikke så) vi bare litt Rotersand på lørdag. Så så vi Front 242, som var ok, men ikke noe mer.

På lørdag så jeg:

Pride & Fall - overraskende hardt, og det likte jeg. Så ut som om publikum var med også.
Seabound - Kjempefint! Mye bedre enn sist jeg så dem og så spilte de Avalost *sukk*
Conetik - jeg er nok til subjektiv, altså. Men konserten gikk kjempebra, og massevis av publikummere som danset
Elegant Machinery - Surt, surt, surt. Men ble nostalgisk.
Northern Lite - Vår tyske venn tipset oss om at det ville være enorme køer der hvor Kiew spilte, så han tipset oss om Northern lite i stedet. Utrolig populært i Tyskland, og jeg aner ikke hvorfor. Blæh. Deres egne låter var rett og slett kjedelige, i tillegg til at de gjorde dårlige covere av Chris Isak og QOTSA.
De/Vision - Så bare et par sanger, og det var som før.

Sekkepiper på Middelaldermarked - Sikkert noen som liker sånt også
Full mann som spilte gitar og trommer utenfor Agra - Somebody shoot him!

Mine reisevenner dro så på klubb og danset til tidlig neste morgen, mens jeg snorket på hotellet.

-----------------------
Look what I can do!
-----------------------

Nuff said.
Eller ikke. WGT var også lettkledde damer og bra musikk.

Og så fant vi gud i 3. etg på Burgplatz 2: