Cyberdyne 001

Dato

Vite mer!
Tar dere penger for elendigheten, eller kan også vi som er alt for rause med julegavene få delta?

Jeg lover å stille med løsbart om jeg kommer, og da forventer jeg at hele synth.no prikker meg på skulderen og spør om en dans!

(Om jeg dukker opp avhenger helt av de to slavene jeg har til rådighet denne dagen og når vi blir ferdige med det vi har tenkt å foreta oss denne datoen (som altså inkluderer hestekjøtt og mjød).)

Hilsen en av de lesehestene som ILN så ærbødig fratar salen i eksamensinnspurten... Sjakktrekk.

Gratis inngang og en massiv blanding av forskjellige elektroniske musikkstiler. Som skapt for synthere og andre elektrolydhuer som søker nye musikalske opplevelser. Gleder oss som barn. Håper flest mulig kan komme!

Flyer kommer snart.

---------------------------------------------------------------
"Smooth as shit from a ducks ass"
---------------------------------------------------------------

Vi spiller musikk vi liker for folk som (forhåpentligvis) gjør det samme. Ikke fordi vi føler at vi må ;-)

Blir gla'kveld!

Håper gla'synthere og minst like åpensinnede sjeler tar en førjulskos innom!!!




(::[carmen]:::██::electro::██:::>

Den fikk navnet på grunn av min høyt elskede bestemor :) Rett etter krigen kom det en haug med damer fra kvæfjord på husstellskurs i harstad, som min bestemor ledet. Hun trengte en lett og samtidig imponerende kake å lære dem, og valgte kvæfjordkake. Eller, den het ikke det da, men det var det den ble hetende etterhvert. De bakte den tydeligvis ofte :P

Kanskje det, men burde vi ikke da ha overnattingsmuligheter? (humrehumre)

---------------------------------------------------------------
"Smooth as shit from a ducks ass"
---------------------------------------------------------------

Her blir det noe for enhver :-D

22.00-23.00: Bariuz spiller ambient, chillout og rolig synth.
23.00-00.00: Electro & Optimus Prime spiller back2back

00.00-03.00: Individuelle sett på en time hver

m.a.o. Kom tidlig og pils med oss!

OK jeg elsker å snakke om ting jeg ikke aner noe om, og siden jeg gikk ved ett-tida kan dette regnes under denne kategorien: Hvorfor var det ingen som dansa på Cyberdyne? (Joda, det var én. Hankjønn, ølglass i hånd litt tidlig på kvelden, så har vi det på det rene.)

Horder av kjente så vel som ukjente folk danset som aldri før på fullsatt betonggulv stort sett fra da du dro helt til det stengte :-)




(::[carmen]:::██::electro::██:::>

OK. Det ante meg... Som sagt dro jeg tidlig og liker dessuten å snakke om ting jeg ikke vet noe om.

Hehe, det var sikkert fordi jeg tok så mye plass at ingen dansa mens jeg fortsatt var der :)

Bittelille julaften marsjerer DJ-treenigheten Electro, Optimus Prime og Bariuz julen inn verst mulig under den futuristiske, metalliske fanen "Cyberdyne" med alt som hører med av hardtslående EBM, filleristende endzeit, hørselssprengende powernoise, gammeldags 'body', catchy futurepop og melodiøs psy.trance.

Alle er hjertelig velkommen til et av årets aller siste, harde og heidundranes 'happeninger' innenfor den tyngre elektroniske front på "Maiden" før 2K7 blir en uforanderlig del av hverdagen!

Hilsen
Cyberdyne DJ-Team
Electro, Optimus Prime og Bariuz!